2016
Únor / Février / February
16/2 Praha Kaštan 20:00
17/2 Ostrava Parník 19:00
18/2 Příbram
19/2 Nový Bor Brazílie v kině 20:00
2015
Listopad / Novembre / November
9/11 – Praha, křest vinylu The Best Of, divadlo Dobeška 20:00
10/11 – Příbor, Refektář piaristického kláštera 19:00
11/11 – Beroun, Jiná káva 20:00
12/11 – Tábor, Divadlo Oskara Nedbala 19:00
13/11 – Brno, křest vinylu The Best Of, Cafe práh 20:00
14/11 – Bystré 19:00
Říjen / Octobre / October
26/10 – Liberec, Experimentální studio 19:30
28/10 – Borovany, zámek 18:00
30/10 – Břeclav, synagoga 20:00
31/10 – Mikulov, galerie Efram 18:00
Červenec / Juillet / July
1/7 Festival loutkářská Chrudim 19:00
14/7 Crossroads Ostrava 17:00
21/7 Kavárna Muzeum Jihlava 19:00
22/7 Loď Niké Praha 20:00
27/7 Filmový festival Uherské Hradiště
Červen / Juin / June
14/6 Folk fest Budapest 19:30
Květen / Mai / May
1/5 Brno – KC Líšeň
4/5 Ostrava – Parník, 20:00
5/5 Praha – Kaštan, 20:00
Duben / Avril / April
7/4 Kolín – Aréna
8/4 Olomouc – Divadlo hudby
9/4 Turnov – KC
10/4 Annaberg (DE)
Billets
11/4 Červený kostelec – l`église
30/4 Česká Třebová – Modrý Trpaslík
Leden / Janvier / January
20/1 Brno – křest cd Winna sál Bakaly / host Beata Bocek
21/1 Praha – křest cd Winna Divadlo Archa /hosté Aneta Langerová, Marcel Bárta, Jakub Vejnar
23/1 Jablonec nad Nisou – Na Rampě
24/1 Řež u Prahy – Polepšovna ducha
2014
Listopad / Novembre / November
4/11 Praha – Španělaská synagoga, Koncert Světlo porozumění, 20:00
5/11 Kutná Hora
7/11 Pardubice – Divadlo 29, 20:00
8/11 Karlovy Vary – Galerie, 19:30
Září / Septembre / September
9/9 Ostrava – Svatováclavský hudební festival
8/9 Praha – KC Kaštan
6/9 Třebovle u Kouřimi
Srpen / Aout / August
16/8 Boskovice
15/8 Brno – Vaňkovka
Červenec / Juillet / July
10/7 Karlovy Vary – FilmFest
8/7 Praha – Palác Koruna, 18:00
Květen / Mai / May
2/5 Říčany – Na fialce
1/5 Slaný – Festival literatury
Duben / Avril / April
30/4 Praha – Jazz Dock
29/4 Karlovy Vary – Galerie Umění
28/4 Liberec – Experimentální Studio
Leden – Březen / Janvier – Mars / January – March
mateřská dovolená / maternity leave / congés maternité
2013
mateřská dovolená / maternity leave / congés maternité
Červenec / Juillet / July
21/7 20:00 Vrchlabí – kostel
24/7 20:00 Jindřichův Hradec – DADA klub
25/7 20:00 Třeboň
26/7 18:30 Olomouc – Letní Kino
27/7 18:00 Frýdek Místek – Kostel, Farní 1
28/7 18:00 Karviná – Lodičky dokořán
31/7 20:00 Písek
Červen / Juin / June
26/6 Brno – Nádvoří Staré Radnice
29/6 15:30 Týn nad Vltavou – Městská galerie U Zlatého slunce
29/6 20:00 Lipno – Stezka korunami stromů
Květen / Mai / May
9/5 Praha – Jazz Dock 19 hod.
10/5 Praha – Jazz Dock 19:00
11/5 Břeclav – Kino 20:00
12/5 Příbram – Čajovna Na Zemi 20:00
13/5 Liberec – Lidové sady 19:30
14/5 Horní Beřkovice – Multifunkční centrum Psychiatrické léčebny 19:30
Duben / Avril / April
12/4 Saint Nicolas de la Grave à 20:30, salle de la Mairie /FR/
2012
Březen / Mars / March
20/3 Prostějov – Divadlo
21/3 Podbořany
22/3 Plzeň – Café Anděl
23/3 Praha – Kaštan
25/3 Wroclaw – « Festiwal piosenki aktorskiej »
Klub Puzzle 22:30 (PL)
Květen / Mai / May
22/5 Jihlava – Malá scéna DKO 20:00
23/5 Brno – Kabinet Múz 20:00
24/5 Praha – Jazz Dock 19:00
25/5 Třeboň – Divadlo J. K. Tyla 19:30
Červen / Juin / June
7/6 Toulouse – Benz
Carly’s 21:00 (FR)
9/6 Gaillac – Base de loisir Aiqueleze
Červenec / Juillet / July
31/7 festival Prázdniny v Telči 22:30
Srpen / Aout / August
2/8 Jablonec nad Nisou
letní scéna eurocentra 17:00
4/8 Krásetín pod Kletí – U Kuchařů 18:00
(v případě špatného počasí – Křemže Husův sbor)
Září / Septembre / September
7/9 Grabštejn – Worldfest
9/9 Příbram – čajovna na zemi 20:00
11/9 křest CD feat. dorota barová – Praha
divadlo Archa 20:00
(guests: tara fuki, vertigo, kuzmich orchestra, lenka dusilová …)
12/9 křest CD feat . dorota barová – Brno
Fléda 20:00
(guests: tara fuki, vertigo, kuzmich orchestra, lenka dusilová…)
Říjen / Octobre / October
17/10 Bucuresti – Green Hours Club, cal. Victoriei 20:00 (RO)
18/10 Neratovice – Společenský Dům 20:00
19/10 Česká Lípa – fest Lípa Musica – Klášterní basilika Všech svatých 19:00
20/10 Jesenice u Rakovníka – Hudební klub Truhlárna 20:00
22/10 Frýdek-Místek – Rytířský sál frýdeckého zámku 19:00
23/10 Hranice na Moravě – Zámecký klub 20:00
Listopad / Novembre / November
13/11 Praha – Kaštan 20:00
14/11 Praha – Koncert pro Světlušku (přímý řenos ČT)
15/11 Pardubice – Divadlo 29 20:00
16/11 Havlíčkův Brod – Klub OKO 20:00
17/11 Ostrava – klub Parník 20:00
2011
Březen / Mars /March
21/3 Plzeň – festival Smetanovské dny
22/3 Karlovy Vary – Galerie Umění – 19:30
23/3 Brno – Metro – 20:00
24/3 Ostrava – klub Parník – 20:00
Duben / Avril / April
12/4 Praha – Kaštan – 20:00
13/4 Opava – Art Klub – 20:00
14/4 Trutnov – festival Jazzinec
15/4 Rychnov u Jablonce
16/4 Mladá Boleslav
Červen / Juin / June
14/6 Sokolov 20:00
16/6 Praha – chodovská tvrz – 19:00
17/6 Brno – festival Jaro na nádvoří – 20:00
Srpen / Aout / August
9/8 Třeboň – z technických důvodů zrušeno!!!
19/8 Trutnov – festival – od 16:20
20/8 Cheb – Klášterní zahrada – 17:00
Září / Septembre / September
22/9 Pardubice – Divadlo 29
24/9 Třinec – FilmFest
Říjen / Octobre /October
20/10 Kolín – Kulturní Dům
21/10 Česká Třebová – Modrý Trpaslík
22/10 Valašské Meziříčí
23/10 Olomouc – Divadlo Hudby 19:30
special guest Marcel Bárta – saxophones
Listopad / Novembre / November
11/11 Volyně
15/11 Praha – Akropolis
16/11 Brno – Alterna
2010
Březen / Mars / March
26/3 Lauzerte (82) (FR)
29/3 Ostrava – český rozhlas Studio 1 – 18:00 (CZ)
30/3 Litoměřice – Divadlo K. H. Máchy – 19:30 (CZ)
31/3 České Budějovice – bazilika (CZ)
Duben / Avril / April
1/4 Brno – klub Šelepova – 20:00 (CZ)
2/4 Havířov – městské kulturní středisko (CZ)
3/4 Opava – (CZ)
Květen / Mai / May
14/5 Cernay – Espace Grun (FR)
Červenec / Juillet/ July
9/7 Pacov – festival pacovský poledník (CZ)
16/7 Polský Těšín – festival svátek čaje (PL)
30/7 Bad Wildungen – Festival Folk im Schloss –
www.folk-im-schloss.com – (DE)
Září / Septembre / September
21/9 Praha – KC Kaštan – 20:00 (CZ)
22/9 Kopřivnice – Kulturní Dům – 19:30 (CZ)
23/9 Olomouc – Divadlo Hudby – 19:30 (CZ)
24/9 Budapešť (HU)
Listopad / Novembre / November
15/11 Praha – Divadlo Archa, křest CD – 20:00 (CZ)
16/11 Brno – Alterna, křest CD
– 20:00 (CZ)
17/11 Brno – Alterna, křest CD – 20:00 (CZ)
18/11 Kuřim – Escape – 20:00 (CZ)
2009
Březen / Mars / March
07/3 Gaillac /FR/
10/3 SN de Sénart 14h30 a 19h La Rotonde, Moissy
Cramayel /FR/
11/3 SN de Sénart 15h Centre de Cambert /FR/
12/3 SN de Sénart 10h a 14h30 La Rotonde /FR/
13/3 SN de Sénart 10h 14h30 La Rotonde /FR/
24/3 Praha (Švandovo divadlo) /CZ/
Červen / Juin / June
25/6 Olomouc /CZ/
26/6 Hustopeče – festival www.concentus-moraviae.cz
Červenec / Juillet / July
02/7 Plzeň – Zach‘s Pub /CZ/
04/7 Nedrahovice u Sedlčan /CZ/
05/7 Litoměřice (festival) /CZ/
08/7 Brno – Nádvoří staré radnice /CZ/
09/7 Uherský Brod – Husitský kostel/CZ/
17/7 Warszawa – Państwowe Muzeum Etnograficzne /PL/
Září / Septembre / September
27/9 Orléans /FR/
29/9 Tábor – Divadlo Oskara Nedbala v 19hod.
30/9 Brno – Alterna
Říjen / Octobre / October
1/10 Brno – Alterna
4/10 Praha – Kaštan
5/10 Olomouc – Divadlo Hudby v 19:30
2008
Únor / Février / February
23/2 Kladno – jazz klub /CZ/
28/2 Praha – Delta /CZ/
Březen / Mars / March
11/3 Ajaccio, Corse /FR/
13/3 St.Martin de Crau /FR/
20/3 Amiens -Lune des Pirates /FR/
Duben / Avril / April
10/4 Praha – Velký sál Městské knihovny /CZ/
Květen / Mai / May
16/5 Praha—Bobby McFerrin—Kongresové centrum /CZ/
Červenec / Juillet / July
19/7 Fozzano – Corse /FR/
Červen / Juin / June
18/6 Brno – Festival Jaro na nádvoří /CZ/
21/6 Polička – Festival (www.colourmeeting.unet.cz) /CZ/
englishczechfrançais
Prosinec / Decembre / December
9/12 Budapest /HU/
Srpen / Aout / August – Listopad / Novembre / November
– mateřská dovolená / maternity leave / conges maternité –
2007
Leden / Janvier / January
23/01/ NANCY /F/
Březen / Mars / March
25/03 BRNO, Mahenovo divadlo, CD “AURIS”+GUESTS (Vertigo Quintet,
J. Nazir, M.Alacam,A.Hyvnar)
26/03 PRAHA, Švandovo divadlo, CD “AURIS”+GUESTS
Duben / Avril / April
26/04 PLZEŇ, Zach’s
27/04 JABLONEC
28/04 VELKÉ POŘÍČÍ U HRONOVA ( tel.: 605374735 , 495581807 )
29/04. ZUBŘÍ
Květen / Mai / May
03/05 FORBACH – Auditorium du Burghof /FR/
09/05 CASTILLON LA BATAILLE /FR/
10/05 RENNES – La Peniche /FR/
12/05 BERRE ĽETANG – Chapelle ND de Caderot /FR/
Červen / Juin / June
01/06 DIJON /F/
11 – 12/06 ROANNE – Theatre municipal /JP/ 5 concerts /FR/
22/06 CHEMNITZ /D/
23/06 CHEMNITZ /D/
Červenec / Juillet / July
7/7 St. Legere sous Beuvray /FR/
15/7 Ostrava
18/7 České Budějovice
19/7 Praha – Střelecký ostrov (Vertigo quintet)
22/7 Vrchlabí
24/7 Brno- Nádvoří Staré Radnice
25/7 Poprad /sK/
28/7 telč
Říjen / Octobre / October
Listopad / Novembre / November
10/11 Dresden /DE/
2006
Leden / January / Janvier
10/01 PONTARLIER /25/ JP FRANCE, 9h45, 13h55, 15h10
12/01 MURAT /15/ 10h
13/01 CHATELLERAULT /86/ 10h30 ,14h30
16/01 COUZEIX /87/ 14h00,15h15
17/01 CORREZE /19/ 10h00
EGLETONS /19/ 14h00
n19/01 ALTILLAC /19/ 09h30
NAVES /19/ 14h00
20/01 BOUSSAC /23/ 10h00
AHUN /23/ 14h30
23/01 BILLERE /64/ 10h00,14h00
24/01 BIGANOS /33/ 10h00, 14h00, 15h15
26/01 CARHAIX PLOUGUER /29/ 10h30, 14h00
27/01 ST AVE /56/ 10h00, 14h00, 15h15
30/01 LAVAL /53/ 13h45, 15h00
31/01 LAVAL /53/ 13h45, 15h00
Únor / February / Février
02/02 MARLY-LE-ROI /78/ 10h00,13h30,15h00
03/02 LES ULIS /91/ 10h00, 13h45, 15h00
Březen / Mars / March
07/03 ST ;GAUDENS /31/
09/03 BEZIERS /34/
10/03 CARCASSONE
13/01-17/01 RHONE ALPES /01-74-26/
21/03 GAP /05/
22/03 GAP
24/03 MURAT /15/
Duben / Avril / April
01/04 REGENSBURG /DE/
20/04 WIEN /AU/
21/04 ZABREH /CZ/
22/04 PARDUBICE /CZ/
24/04 PLZEN /CZ/
25/04 PRAHA /CZ/
Květen / Mai / May
13/05 FESTIVAL BAZEGNEY /FR/
Červen / Juin / June
27/06 CESKE BUDEJOVICE /CZ/
28/06 BRNO /CZ/
Červenec / Juillet / July
28/07 Muvesztek Volgye /HU/
Srpen / Aout / August
02/08 MISSANDRE /FR/
25/08 FESTIVAL EUROTRIALOG MIKULOV /CZ/
Září / Septembre / September
16/09 OLOMOUC /CZ/
Říjen / Octobre / October
06/10 GRAZ /AS/
07/10 PRAHA /Pod Kaštanem /CZ/
08-15/10 STUDIO
26/10 STRASSBOURG /FR/
Listopad / Novembre / November
07/11 CALUIRE /FR/
08/11 CALUIRE /FR/
Prosinec / Decembre / December
02/12 BUDAPEST /HU/
09/12 PRAHA / divadlo Archa / CZ/ více na http://www.weekend.cz
12/12 ISSOIRE – Salle Animatis /FR/
13/12 BRIVE LA GAILLARDE – Theatre de la Grange /FR/
14 – 15/12 BRIVE LA GAILLARDE – Le Rex /FR/
2005
Leden / Janvier/ January
10/01 NANTIAT /FR/ 9H45 JP
CHATEAUPONSAC /FR/ 14H15 JP
11/01 ROCHECHOUART /FR/ 09h30 JP
NEXON /FR/ 14h00 JP
13/01 VERNEUIL SUR VIENNE /FR/ 10h00 JP
14/01 ST LEON. DE NOBLAT /FR/ 09H30?14h00 JP
15/01 SEILHAC /FR/ 20h00 TT
17/01 LIMOGES /FR/ 10h00 JP
ST.JUNIEN /FR/ 14h00 15h05 JP
18/01 BELLAC /FR/ 10h00 JP
BESSINES /FR/ 14h30 JP, 20h30 TT
20/01 NEUVIC /FR/ 10h00 JP
TREIGNAC /FR/ 14h00 JP
21/01 JUILLAC /FR/ 10h00 JP
BEYNAT/FR/ 14H00 JP , 20H00 TT
24/01 LYON- Fnac
25/01 LYON –Théo Argence 20h00
Únor / Février / February
20/02 UTRECHT (NL) Rasa, 20h00
Březen / Mars / March
01/03 MUZILLAC /56/ FR Centre d’Animation du Vieux Couvent
10h00, 14h30-jeuene publique
03/03 BREST /29/ FR Salle Mc Orlan
10h00,14h30-jeuene publique
04/03 LORIENT /56/ FR Salle Casmao Dumanoir
10h00, 14h00, 15h20-JP
07/03 QUIMPER /29/ FR Salle du Chapeau Rouge
13h45, 15h15 JP
08/03 QUIMPER //29/ FR Salle de Chapeau Rouge
10h30, 13h45,15h15 JP
10/03 CARHAIX PLOUGUER /29/ FR Espace Glenmor 14h JP
11/03 LANDERNAU /29/ FR Le Family
10h00,14h00,15h15 JP
14/03 MERVILLE /59/ FR Espace Culturel R.Hossein
9h30,14h30 JP
15/03 MELUN /77/ FR Espace St Jean
10h00, 14h30 JP
17/03 DUNKERQUE /59/ FR Auditorium Bizet
14h15, 15h30 JP 20h00 TT
18/03 NOGENT-LE-ROTROU /28/ FR Salle Simone Signoret
14h JP
18/03 NOGENT-LE-ROTROU 10h00 JP
22/03 LE HAVRE Petit Theatre 10h00, 13h45 JP
Květen / Mai / May
07/05 BEAUVAIS /60/ FR 15h00 – Rencontre d’ensembles de violoncelles
11/05 BEAUVAIS 9h00 – Hôtel de la ville
12/05 LONDON /GB/
14/05 BBC live evening
20/05 FESTIVAL INTERZONE NOVI SAD (YUG)
Červenec / Juillet /
July
25/07 NAMEST n.OSL /CZ/
27/07 BRNO (CZ)
Říjen / Octobre / October
10/10-21/10 RIVE DE GIER JP (18 spectacles)(18 predstaveni)
28/10-31/10 COSTA RICA
Listopad / Novembre / November
20/11-06/11 GUATEMALA CITY
19/11 ESSEN /D/
Prosinec / Decembre / December
15/12-23/12 CZECH REPUBLIC