Koncerty


2018

Březen / Mars / March

20.3. Ciudad de México, Zinco jazz club 22h30

22.3. Ciudad de México, Club Nueva Orleans 22h

24.3. Ciudad de México Eurojazz, Centro Nacional de las Artes México, 1.30 PM

Květen / Mai / May

2.5. BRNO Music Lab 21h

3.5. OSTRAVA Parník 19h

4.5. RYCHVALD Husův sbor 18h

5.5. OPAVA Vodárenská věž 18h

6.5. PRAHA, kino Lucerna,19h30 hudební doprovod k němému filmu FANTOM

15.5. PRACHATICE – sklepy 19h

16.5. PLZEN – Anděl Café

17.5. LIBEREC Lidové sady 19h30h

Červen / Juin / June

1.6. Hodonín – Muzejní noc 21 h

2.6. Frýdek-Místek – Sv.Jan Session 21h

2017

Listopad / Novembre / November

4.11. Nový Jičín

6.11. Šumperk – Město čte knihu 18 h

15.11. Praha – Malostranská Beseda 20.30

16.11. Bratislava Ars poetika fest 21 h, V-klub (SK)

Říjen / Octobre /October

4.10. Divadlo Archa, host Vertiga

5.10. TF Prešov – Literár. kaviareň (SK)

6.10. Budapest – Opus Jazz Club 21 h (HU)

7.10. Prievidza – Fúzie 18 h (SK)

31.10. Praha Palác Akropolis dětské představení 10 h

Srpen / Août / August

21.8. Waves festival, Vordingborg (DK) -14h, Děkujeme za podporu Ambasádě CR

20.8. Waves festival, Vordingborg (DK) – 21h, Děkujeme za podporu Ambasádě CR

17.8. Brno – Nádvoří Staré Radnice 19 h

18.8. Bratislava (SK)- letní čítárna 18 h

19.8. Kostel Sv. Havla ve Štolmíři u Českého Brodu

Červenec / Juillet / July

23.7. Festival Anima music, Zámek Nebílovy – 19h

Červen / Juin / June

11.6. Lublin fest Sounds of Words (PL)

13.6. Prague- Cross club, 20h

Květen / Mai / May

2.5.Brno – Music lab, 20 h

3.5. Ostrava – Parník

4.5. Opava – Klub art

5.5. Český Těšín – ALTRO VERDI 20h

6.5. Nové Město n. Moravě – MKS 20h

17.5. Pardubice – Divadlo 29, 20 h

19.5. Kutná Hora – Muzejní noc 21 h

20.5. Jablonec n. Nisou – Na Rampě

Duben / Avril / April

5.4. Plzeň – Divadlo pod lampou 21h

7.4. Písek – Divadlo pod čarou

8.4. Český Krumlov- Divadelní klub Ántré, Městské divadlo 20h

Únor / Février / February

20.2. Příbram – Divadlo A. Dvořáka 19h

21.2. Praha – Kaštan 20h

22.2. Broumov – Art café 19 h

23.2. Hradec Králové -Náplavka – music bar 19h

2016

Listopad / Novembre / November

15.11. Karlovy Vary, Galerie umění 19:30h

16.11. Trhové Sviny MKS – 20:00h

17.11. Prešov, Liter.Kaviaren 19h

18.11. Napajedla – Klášter. kaple 20h

19.11. Blansko, Kostel Sv.Paraskivy 19h30

Říjen / Octobre /October

20.-22.10. Cairo Jazz Festival (Egypt)

Září / Septembre /September

20.9. Praha, Café V lese, 20h

21.9. Kuřim, Kotelna, 19h30

22.9. Frýdek-Místek, NS Vlast, 19h

23.9. Háj ve Slezsku, 19h

24.9. Ostrava, U Peciválu, 20h

Srpen / Août / August

12.8 Kutná Hora

13.8. Cheb

Červenec / Juillet / July

15.7. Jičín- Valdštejn

16.7. Brno-Radnice

Květen / Mai / May

24.5. Štáhlavice

27.5 Lanškroun Hlínafest

28.5. Býčí Skála

Duben / Avril / April

12.4. Praha Jazzdock 19:00

13.4. Pardubice divadlo 29 (předkapela Kartal / Alačam duo) 20:00

14.4. Brno Musiclab 19:30

15.4. Nový Jičín

Únor / Février / February

16/2 Praha Kaštan 20:00

17/2 Ostrava Parník 19:00

19/2 Nový Bor Brazílie v kině 20:00

2015

Listopad / Novembre / November

9/11 – Praha, křest vinylu The Best Of, divadlo Dobeška 20:00

10/11 – Příbor, Refektář piaristického kláštera 19:00

11/11 – Beroun, Jiná káva 20:00

12/11 – Tábor, Divadlo Oskara Nedbala 19:00

13/11 – Brno, křest vinylu The Best Of, Cafe práh 20:00

14/11 – Bystré 19:00

Říjen / Octobre / October

26/10 – Liberec, Experimentální studio 19:30

28/10 – Borovany, zámek 18:00

30/10 – Břeclav, synagoga 20:00

31/10 – Mikulov, galerie Efram 18:00

Červenec / Juillet / July

1/7 Festival loutkářská Chrudim 19:00

14/7 Crossroads Ostrava 17:00

21/7 Kavárna Muzeum Jihlava 19:00

22/7 Loď Niké Praha 20:00

27/7 Filmový festival Uherské Hradiště

Červen / Juin / June

14/6 Folk fest Budapest 19:30

Květen / Mai / May

1/5 Brno – KC Líšeň

4/5 Ostrava – Parník, 20:00

5/5 Praha – Kaštan, 20:00

Duben / Avril / April

7/4 Kolín – Aréna

8/4 Olomouc – Divadlo hudby

9/4 Turnov – KC

10/4 Annaberg (DE)
Předprodej
11/4 Červený kostelec – kostel
tel. č. pořadatele 603174510

30/4 Česká Třebová – Modrý Trpaslík

Leden / Janvier / January

20/1 Brno – křest cd Winna sál Bakaly / host Beata Bocek

21/1 Praha – křest cd Winna Divadlo Archa /hosté Aneta Langerová, Marcel Bárta, Jakub Vejnar

23/1 Jablonec nad Nisou – Na Rampě

24/1 Řež u Prahy – Polepšovna ducha

2014

Listopad / Novembre / November

4/11 Praha – Španělaská synagoga, Koncert Světlo porozumění, 20:00

5/11 Kutná Hora

7/11 Pardubice – Divadlo 29, 20:00

8/11 Karlovy Vary – Galerie, 19:30

Září / Septembre / September

9/9 Ostrava – Svatováclavský hudební festival

8/9 Praha – KC Kaštan

6/9 Třebovle u Kouřimi

Srpen / Aout / August

16/8 Boskovice

15/8 Brno – Vaňkovka

Červenec / Juillet / July

10/7 Karlovy Vary – FilmFest

8/7 Praha – Palác Koruna, 18:00

Květen / Mai / May

2/5 Říčany – Na fialce

1/5 Slaný – Festival literatury

Duben / Avril / April

30/4 Praha – Jazz Dock

29/4 Karlovy Vary – Galerie Umění

28/4 Liberec – Experimentální Studio

Leden – Březen / Janvier – Mars / January – March

mateřská dovolená / maternity leave / congés maternité

2013



Srpen – Prosinec / Juin – Décembre / June – December

mateřská dovolená / maternity leave / congés maternité

Červenec / Juillet / July

21/7 20:00 Vrchlabí – kostel

24/7 20:00 Jindřichův Hradec – DADA klub

25/7 20:00 Třeboň

26/7 18:30 Olomouc – Letní Kino

27/7 18:00 Frýdek Místek – Kostel, Farní 1

28/7 18:00 Karviná – Lodičky dokořán

31/7 20:00 Písek

Červen / Juin / June

26/6 Brno – Nádvoří Staré Radnice

29/6 15:30 Týn nad Vltavou – Městská galerie U Zlatého slunce

29/6 20:00 Lipno – Stezka korunami stromů

Květen / Mai / May

9/5 Praha – Jazz Dock 19 hod.

10/5 Praha – Jazz Dock 19:00

11/5 Břeclav – Kino 20:00

12/5 Příbram – Čajovna Na Zemi 20:00

13/5 Liberec – Lidové sady 19:30

14/5 Horní Beřkovice – Multifunkční centrum Psychiatrické léčebny 19:30

Duben / Avril / April

12/4 Saint Nicolas de la Grave à 20:30, salle de la Mairie /FR/

2012

Březen / Mars / March

20/3 Prostějov – Divadlo

21/3 Podbořany

22/3 Plzeň – Café Anděl

23/3 Praha – Kaštan

25/3 Wroclaw – « Festiwal piosenki aktorskiej »

Klub Puzzle 22:30 (PL)

Květen / Mai / May

22/5 Jihlava – Malá scéna DKO 20:00

23/5 Brno – Kabinet Múz 20:00

24/5 Praha – Jazz Dock 19:00

25/5 Třeboň – Divadlo J. K. Tyla 19:30

Červen / Juin / June

7/6 Toulouse – Benz Carly’s 21:00 (FR)

9/6 Gaillac – Base de loisir Aiqueleze

Červenec / Juillet / July

31/7 festival Prázdniny v Telči 22:30

Srpen / Aout / August

2/8 Jablonec nad Nisou

letní scéna eurocentra 17:00

4/8 Krásetín pod Kletí – U Kuchařů 18:00

(v případě špatného počasí – Křemže Husův sbor)

Září / Septembre / September

7/9 Grabštejn – Worldfest

9/9 Příbram – čajovna na zemi 20:00

11/9 křest CD feat. dorota barová – Praha

divadlo Archa 20:00

(guests: tara fuki, vertigo, kuzmich orchestra, lenka dusilová …)

12/9 křest CD feat . dorota barová – Brno

Fléda 20:00

(guests: tara fuki, vertigo, kuzmich orchestra, lenka dusilová…)

Říjen / Octobre / October

17/10 Bucuresti – Green Hours Club, cal. Victoriei 20:00 (RO)

18/10 Neratovice – Společenský Dům 20:00

19/10 Česká Lípa – fest Lípa Musica – Klášterní basilika Všech svatých 19:00

20/10 Jesenice u Rakovníka – Hudební klub Truhlárna 20:00

22/10 Frýdek-Místek – Rytířský sál frýdeckého zámku 19:00

23/10 Hranice na Moravě – Zámecký klub 20:00

Listopad / Novembre / November

13/11 Praha – Kaštan 20:00

14/11 Praha – Koncert pro Světlušku (přímý řenos ČT)

15/11 Pardubice – Divadlo 29 20:00

16/11 Havlíčkův Brod – Klub OKO 20:00

17/11 Ostrava – klub Parník 20:00

2011

Březen / Mars /March

21/3 Plzeň – festival Smetanovské dny

22/3 Karlovy Vary – Galerie Umění – 19:30

23/3 Brno – Metro – 20:00

24/3 Ostrava – klub Parník – 20:00

Duben / Avril / April

12/4 Praha – Kaštan – 20:00

13/4 Opava – Art Klub – 20:00

14/4 Trutnov – festival Jazzinec

15/4 Rychnov u Jablonce

16/4 Mladá Boleslav

Červen / Juin / June

14/6 Sokolov 20:00

16/6 Praha – chodovská tvrz – 19:00

17/6 Brno – festival Jaro na nádvoří – 20:00

Srpen / Aout / August

9/8 Třeboň – z technických důvodů zrušeno!!!

19/8 Trutnov – festival – od 16:20

20/8 Cheb – Klášterní zahrada – 17:00

Září / Septembre / September

22/9 Pardubice – Divadlo 29

24/9 Třinec – FilmFest

Říjen / Octobre /October

20/10 Kolín – Kulturní Dům

21/10 Česká Třebová – Modrý Trpaslík

22/10 Valašské Meziříčí

23/10 Olomouc – Divadlo Hudby 19:30

special guest Marcel Bárta – saxophones

Listopad / Novembre / November

11/11 Volyně

15/11 Praha – Akropolis

16/11 Brno – Alterna

2010

Březen / Mars / March

26/3 Lauzerte (82) (FR)

29/3 Ostrava – český rozhlas Studio 1 – 18:00 (CZ)

30/3 Litoměřice – Divadlo K. H. Máchy – 19:30 (CZ)

31/3 České Budějovice – bazilika (CZ)

Duben / Avril / April

1/4 Brno – klub Šelepova – 20:00 (CZ)

2/4 Havířov – městské kulturní středisko (CZ)

3/4 Opava – (CZ)

Květen / Mai / May

14/5 Cernay – Espace Grun (FR)

Červenec / Juillet/ July

9/7 Pacov – festival pacovský poledník (CZ)

16/7 Polský Těšín – festival svátek čaje (PL)

30/7 Bad Wildungen – Festival Folk im Schloss –

www.folk-im-schloss.com – (DE)

Září / Septembre / September

21/9 Praha – KC Kaštan – 20:00 (CZ)

22/9 Kopřivnice – Kulturní Dům – 19:30 (CZ)

23/9 Olomouc – Divadlo Hudby – 19:30 (CZ)

24/9 Budapešť (HU)

Listopad / Novembre / November

15/11 Praha – Divadlo Archa, křest CD – 20:00 (CZ)

16/11 Brno – Alterna, křest CD – 20:00 (CZ)

17/11 Brno – Alterna, křest CD – 20:00 (CZ)

18/11 Kuřim – Escape – 20:00 (CZ)

2009

Březen / Mars / March

07/3 Gaillac /FR/

10/3 SN de Sénart 14h30 a 19h La Rotonde, Moissy

Cramayel /FR/
11/3 SN de Sénart 15h Centre de Cambert /FR/
12/3 SN de Sénart 10h a 14h30 La Rotonde /FR/
13/3 SN de Sénart 10h 14h30 La Rotonde /FR/
24/3 Praha (Švandovo divadlo) /CZ/

Červen / Juin / June

25/6 Olomouc /CZ/

26/6 Hustopeče – festival www.concentus-moraviae.cz

Červenec / Juillet / July

02/7 Plzeň – Zach‘s Pub /CZ/

04/7 Nedrahovice u Sedlčan /CZ/

05/7 Litoměřice (festival) /CZ/

08/7 Brno – Nádvoří staré radnice /CZ/

09/7 Uherský Brod – Husitský kostel/CZ/

17/7 Warszawa – Państwowe Muzeum Etnograficzne /PL/

Září / Septembre / September

27/9 Orléans /FR/

29/9 Tábor – Divadlo Oskara Nedbala v 19hod.

30/9 Brno – Alterna

Říjen / Octobre / October

1/10 Brno – Alterna

4/10 Praha – Kaštan

5/10 Olomouc – Divadlo Hudby v 19:30

2008

Únor / Février / February

23/2 Kladno – jazz klub /CZ/
28/2 Praha – Delta /CZ/

Březen / Mars / March

11/3 Ajaccio, Corse /FR/
13/3 St.Martin de Crau /FR/
20/3 Amiens -Lune des Pirates /FR/

Duben / Avril / April

10/4 Praha – Velký sál Městské knihovny /CZ/

Květen / Mai / May

16/5 Praha—Bobby McFerrin—Kongresové centrum /CZ/

Červenec / Juillet / July

19/7 Fozzano – Corse /FR/

Červen / Juin / June

18/6 Brno – Festival Jaro na nádvoří /CZ/

21/6 Polička – Festival (www.colourmeeting.unet.cz) /CZ/
englishczechfrançais

Prosinec / Decembre / December

9/12 Budapest /HU/

Srpen / Aout / August – Listopad / Novembre /
November

– mateřská dovolená / maternity leave / congés maternité –

2007

Leden / Janvier / January

23/01/ NANCY /F/

Březen / Mars / March

25/03 BRNO, Mahenovo divadlo, CD “AURIS”+GUESTS (Vertigo Quintet,

J. Nazir, M.Alacam,A.Hyvnar)

26/03 PRAHA, Švandovo divadlo, CD “AURIS”+GUESTS

Duben / Avril / April

26/04 PLZEŇ, Zach’s

27/04 JABLONEC

28/04 VELKÉ POŘÍČÍ U HRONOVA ( tel.: 605374735 , 495581807 )

29/04. ZUBŘÍ

Květen / Mai / May

03/05 FORBACH – Auditorium du Burghof /FR/

09/05 CASTILLON LA BATAILLE /FR/

10/05 RENNES – La Peniche /FR/

12/05 BERRE ĽETANG – Chapelle ND de Caderot /FR/

Červen / Juin / June

01/06 DIJON /F/

11 – 12/06 ROANNE – Theatre municipal /JP/ 5 concerts /FR/

22/06 CHEMNITZ /D/

23/06 CHEMNITZ /D/

Červenec / Juillet / July

7/7 St. Legere sous Beuvray /FR/
15/7 Ostrava
18/7 České Budějovice
19/7 Praha – Střelecký ostrov (Vertigo quintet)
22/7 Vrchlabí

24/7 Brno- Nádvoří Staré Radnice
25/7 Poprad /sK/

28/7 telč

Říjen / Octobre / October

Listopad / Novembre / November

10/11 Dresden /DE/

2006

Leden / January / Janvier

10/01 PONTARLIER /25/ JP FRANCE, 9h45, 13h55, 15h10

12/01 MURAT /15/ 10h

13/01 CHATELLERAULT /86/ 10h30 ,14h30

16/01 COUZEIX /87/ 14h00,15h15

17/01 CORREZE /19/ 10h00

EGLETONS /19/ 14h00

19/01 ALTILLAC /19/ 09h30

NAVES /19/ 14h00

20/01 BOUSSAC /23/ 10h00

AHUN /23/ 14h30

23/01 BILLERE /64/ 10h00,14h00

24/01 BIGANOS /33/ 10h00, 14h00, 15h15

26/01 CARHAIX PLOUGUER /29/ 10h30, 14h00

27/01 ST AVE /56/ 10h00, 14h00, 15h15

30/01 LAVAL /53/ 13h45, 15h00

31/01 LAVAL /53/ 13h45, 15h00

Únor / February / Février

02/02 MARLY-LE-ROI /78/ 10h00,13h30,15h00

03/02 LES ULIS /91/ 10h00, 13h45, 15h00

Březen / Mars / March

07/03 ST ;GAUDENS /31/

09/03 BEZIERS /34/

10/03 CARCASSONE

13/01-17/01 RHONE ALPES /01-74-26/

21/03 GAP /05/

22/03 GAP

24/03 MURAT /15/

Duben / Avril / April

01/04 REGENSBURG /DE/

20/04 WIEN /AU/

21/04 ZABREH /CZ/

22/04 PARDUBICE /CZ/

24/04 PLZEN /CZ/

25/04 PRAHA /CZ/

Květen / Mai / May

13/05 FESTIVAL BAZEGNEY /FR/

Červen / Juin / June

27/06 CESKE BUDEJOVICE /CZ/

28/06 BRNO /CZ/

Červenec / Juillet / July

28/07 Muvesztek Volgye /HU/

Srpen / Aout / August

02/08 MISSANDRE /FR/

25/08 FESTIVAL EUROTRIALOG MIKULOV /CZ/

Září / Septembre / September

16/09 OLOMOUC /CZ/

Říjen / Octobre / October

06/10 GRAZ /AS/

07/10 PRAHA /Pod Kaštanem /CZ/

08-15/10 STUDIO

26/10 STRASSBOURG /FR/

Listopad / Novembre / November

07/11 CALUIRE /FR/

08/11 CALUIRE /FR/

Prosinec / Decembre / December

02/12 BUDAPEST /HU/

09/12 PRAHA / divadlo Archa / CZ/ více na http://www.weekend.cz

12/12 ISSOIRE – Salle Animatis /FR/

13/12 BRIVE LA GAILLARDE – Theatre de la Grange /FR/

14 – 15/12 BRIVE LA GAILLARDE – Le Rex /FR/

2005

Leden / Janvier/ January

10/01 NANTIAT /FR/ 9H45 JP

CHATEAUPONSAC /FR/ 14H15 JP

11/01 ROCHECHOUART /FR/ 09h30 JP

NEXON /
FR/ 14h00 JP

13/01 VERNEUIL SUR VIENNE /FR/ 10h00 JP

14/01 ST LEON. DE NOBLAT /FR/ 09H30?14h00 JP

15/01 SEILHAC /FR/ 20h00 TT

17/01 LIMOGES /FR/ 10h00 JP

ST.JUNIEN /FR/ 14h00 15h05 JP

18/01 BELLAC /FR/ 10h00 JP

BESSINES /FR/ 14h30 JP, 20h30 TT

20/01 NEUVIC /FR/ 10h00 JP

TREIGNAC /FR/ 14h00 JP

21/01 JUILLAC /FR/ 10h00 JP

BEYNAT/FR/ 14H00 JP , 20H00 TT

24/01 LYON- Fnac

25/01 LYON –Théo Argence 20h00

Únor / Février / February

20/02 UTRECHT (NL) Rasa, 20h00

Březen / Mars / March

01/03 MUZILLAC /56/ FR Centre d’Animation du Vieux Couvent

10h00, 14h30-jeuene publique

03/03 BREST /29/ FR Salle Mc Orlan

10h00,14h30-jeuene publique

04/03 LORIENT /56/ FR Salle Casmao Dumanoir

10h00, 14h00, 15h20-JP

07/03 QUIMPER /29/ FR Salle du Chapeau Rouge

13h45, 15h15 JP

08/03 QUIMPER //29/ FR Salle de Chapeau Rouge

10h30, 13h45,15h15 JP

10/03 CARHAIX PLOUGUER /29/ FR Espace Glenmor 14h JP

11/03 LANDERNAU /29/ FR Le Family

10h00,14h00,15h15 JP

14/03 MERVILLE /59/ FR Espace Culturel R.Hossein

9h30,14h30 JP

15/03 MELUN /77/ FR Espace St Jean

10h00, 14h30 JP

17/03 DUNKERQUE /59/ FR Auditorium Bizet

14h15, 15h30 JP 20h00 TT

18/03 NOGENT-LE-ROTROU /28/ FR Salle Simone Signoret

14h JP

18/03 NOGENT-LE-ROTROU 10h00 JP

22/03 LE HAVRE Petit Theatre 10h00, 13h45 JP

Květen / Mai / May

07/05 BEAUVAIS /60/ FR 15h00 – Rencontre d’ensembles de violoncelles

11/05 BEAUVAIS 9h00 – Hôtel de la ville

12/05 LONDON /GB/

14/05 BBC live evening

20/05 FESTIVAL INTERZONE NOVI SAD (YUG)

Červenec / Juillet / July

25/07 NAMEST n.OSL /CZ/

27/07 BRNO (CZ)

Říjen / Octobre / October

10/10-21/10 RIVE DE GIER JP (18 spectacles)(18 predstaveni)

28/10-31/10 COSTA RICA

Listopad / Novembre / November

20/11-06/11 GUATEMALA CITY

19/11 ESSEN /D/

Prosinec / Decembre / December

15/12-23/12 CZECH REPUBLIC